ODLIČNE UVRSTITVE NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V LA PLESIH

Prvi vikend v aprilu (6.4.2019) je bil čas za nastop na  drugem DRŽAVNEM PRVENSTVU v LATINSKOAMERIŠKIH PLESIH.Od prijavljenih 60 plesnih parov v vseh starostnih kategorijah, od najmlajših pionirjev in vse do seniorjev smo navijali za naših 20 prijavljenih parov.

Prvi vikend v aprilu (6.4.2019) je bil čas za nastop na  drugem DRŽAVNEM PRVENSTVU v LATINSKOAMERIŠKIH PLESIH. V športno hišo Radlje ob Dravi smo se odpravili opoldne, da se vsi mirno pripravimo za nastop, tako plesalci, kot trenerji in navijači. Od prijavljenih 60 plesnih parov v vseh starostnih kategorijah, od najmlajših pionirjev in vse do seniorjev smo navijali za naših 20 prijavljenih parov.

Izjemno smo ponosni na vse plesne pare, njihove zveste in večne podpornike, starše in prijatelje. Vsaka tekma je dobra poptnica za nadalnje delo in vsaka tekma možnost za novo dokazovanje, sebi, trenerju da zmoremo še več. Bravo FENIKS!

 

Uvrstitve so si sledile tako:

DRŽAVNI PRVAK v kategoriji SENIOR II - 1.mesto Marko in Natja Orehek


DRŽAVNI PODPRVAKI so postali:

v kategoriji SENIOR II - 2.mesto Mojca Noč Razinger in Igor Razinger
v kategoriji MLAJŠI PIONIRJI - 2.mesto Andraž Resnik in Katarina Krajnc
v kategoriji MLAJŠI MLADINCI - 2.mesto Tian Pintarič in Kaja Katona
v kategoriji ČLANI - 2.mesto Akim Pekunov in Maša Kastelic

 

BRONASTA MEDALJA je šla v roke:

v kategoriji MLAJŠI PIONIRJI - 3.mesto Alex Belaj in Kalista Olia Švarc
v kategoriji PIONIRJI - 3.mesto Oskar Preložnik in Gabi Šarec
v kategoriji MLADINCI - 3.mesto Tian Abdaković in Lina Koduzović
v kategoriji ČLANI  - 3.mesto Jure Bergant in Milana Chekanova

 

FINALNE UVRSTITE so si sledile: 
v kategoriji STAREJŠI MLADINCI - 4.mesto Vid Vidmar in Brina Drobež
v kategoriji ČLANI -  4.mesto Iliya Dobrev in Ana Mesec
v kategoriji PIONIRJI - 5.mesto Lovro Doles in Monika Rant
v kategoriji MLAJŠI MLADINCI - 5.mesto Mark Klemen in Janja Resnik
v kategoriji MLADINCI -  5.mesto Mitja Kuralt in Živa S.Voskobojnik
v kategoriji STAREJŠI MLADINCI - 6.mesto Jakob Maček in Kaja Rihar
v kategoriji PIONIRJI - 7.mesto Leon S.Voskobojnik in Lili Š.Sarai

 

POLFINALNE pa v sledečem vrstnem redu: 
v kategoriji MLAJŠI MLADINCI - 7.- 8.mesto Urban Štepec in Asja J.Vertin
v kategoriji MLADINCI - 7.mesto David Marinko in Meta Jeraj
v kategoriji MLADINCI - 8.mesto Nejc Jemc in Vesna Lilik
v kategorij STAREJŠI MLADINCI - 8.mesto Valentin L.Gibičar in Nika Stjepanovič

 

Fotogalerijo državnega prvenstva si lahko ogledate na www.fotomesec.com

 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih